BAS

Продукти BAS – нова лінійка продуктів, яка вже зарекомендувала себе в успішних впровадженнях на підприємствах різного виду діяльності. “BAS ERP”, “BAS Управління холдингом”, “BAS Документообіг КОРП” – інноваційні продукти для корпоративного ринку. Ми надаємо повний пакет послуг, пов’язаних з підбором, впровадженням і подальшою технічною підтримкою програмних продуктів.

Продукція BAS

BAS Бухгалтерія

Програмне рішення, що призначене для автоматизації бухгалтерського і податкового обліку, включаючи підготовку обов’язкової (регламентованої) звітності, в організаціях, що здійснюють будь-які види комерційної діяльності: гуртову і роздрібну торгівлю, комісійну торгівлю (включаючи субкомісію), надання послуг, виробництво і т. д.

BAS Роздрібна торгівля

Автоматизація бізнес-процесів магазинів, які можуть входити в роздрібну мережу торгового підприємства. Конфігурація може вести як автономну роботу, так і в сукупності з іншими програмами.

BAS Комплексне управління підприємством

Програмний продукт для автоматизації управління, обліку та аудиту багатопрофільних підприємств, таких напрямків як торгівля, виробництво, надання послуг.

BAS Документообіг КОРП

Рішення ECM-класу (Enterprise Content Management) з широким набором можливостей для управління бізнес-процесами і спільною роботою співробітників.

BAS Управління торгівлею

Рішення для побудови інформаційних систем управління, контроля операційної діяльності й ведення оперативного обліку торговельного підприємства.

BAS Управління холдингом

Рішення CPM-класу для автоматизації широкого спектру задач, пов’язаних з обліком, плануванням і контролем ефективності холдингів різного масштабу, які включають в себе підприємства з різними видами діяльності.

BAS ERP

Інноваційне рішення для побудови комплексних інформаційних систем управління діяльністю багатопрофільних підприємств, зокрема з технічно складним виробництвом.